Jak je to s nemovitostma

Vše ohledně GTA Online.
Hloza
Level 2
Level 2
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. dub 2015 12:41:15
Kontaktovat uživatele:

Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od Hloza » sob 18. dub 2015 12:54:59

Dobrý den všem,
hraji GTA V online a včera jsem si koupil byt s garáží za 141K. Po koupi mě napadlo, jestli mi ta nemovitost bude patřit pořád, tzn. i když dám např. načíst novou mapu. Jinak celkově by mě zajímalo, jak to mají udělané, vždyť v jiné hře tu nemovitost vlastní třeba někdo jiný. Taky by mě zajímaly výhody bytů a garáží. Pomůže mi to např. když mě hledají poldové? Může mi to někdo vysvětlit? Děkuji...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od GROO » sob 18. dub 2015 13:18:45

A víš, že mne to taky docela zajímá. ;)
Budu si o tom muset něco najít.
Co vím, tak výhoda garáže je s podivem ta, že si do ní parkuješ auta, která ti zůstanou, takže o ně nepřijdeš, jako to máš v singleplayeru. V apartmánu, který vlastníš můžeš mimo jiné od 14tého levelu plánovat heisty...

Hloza
Level 2
Level 2
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. dub 2015 12:41:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od Hloza » sob 18. dub 2015 17:13:33

Tak až něco najdeš, tak informuj... :D

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od GROO » sob 18. dub 2015 17:56:24

Další info ohledně využití nemovitostí.
Pokud hraješ za toho "zlého", tak když je na tebe vypsaná odměna a jdou po tobě lovci, tak si zalezeš do svého bytu/domu a počkáš, než vypsaná odměna propadne, protože se k tobě nikdo nedostane. A můžeš si určit, kdo k tobě může (třeba tví kamarádi) a kdo ne.

Jo, abych nezapomněl, pokud odměna na tvou hlavu propadne, dostaneš ji ty, ale nevím, jak dlouho ten časový úsek trvá.
Toť z netu, neověřoval jsem... ;)

Tak jsem koupil apartmán v mrakodrapu a k tomu mám garáž na 10 aut. Před tím panelákem kde bydlím se mi objevil světelný kruh, takže kdo na něj stoupne, toho Pešek bou... co to kecám, ten se dostane do svého apartmánu, který se mu načte. S auty to samé, přijedu ke garáži a proběhne video jak zajíždím dovnitř a blik, jsem v garáži...
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 21. led 2018 11:19:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno - doublepost

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od Chesse_cz » pon 20. dub 2015 2:35:06

Apartmány se ti přesouvaj stejně jako auta na jiné session.

Apartmany s 10místy na auta jsou povinné ke spuštění heistů, jinak se tam můžeš opít, převlíct dát sprchu, sledovat telku kde můžeš koukat i na jiné hráče.

Jinak s tou Bounty co psal Groo to už nefunguje tak rok, když si v baráku tak ti nikdy bounty nepropadne, musíš být mimo barák aby ti zmizela, jinak jí máš stále a musíš přežít 1 herní den v GTA Online. Mam za to, že se počítá i čas v misích.

Jinak jediný rozdíl v bytech je v interiéru (ten za 250k má stejný interiér jako ten za 500k), rozdíl je ve výhledu, jo a pár bytů ma jiný interiér, ale jinak nic, stačí ti ten nejlevnější za 250k stejně z okna nekoukáš :D

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od GROO » pon 20. dub 2015 7:52:38

Chesse_cz píše:Jinak s tou Bounty co psal Groo to už nefunguje tak rok...

Aha, tak to se omlouvám, jak jsem psal, bylo to z netu ale nezkoušel jsem. Mne dostalo to sprchování, je tam možnost získat pár bodů, když zapnu mikrofon a budu si zpívat, tak jsem v půl druhé v noci jódloval do mikrofonu. Ještě že jsem u kompa byl sám.
Nemovitosti jsou docela geniálně řešené, společný vchod a každému se pak načte jeho byt.
Jinak hraní online je ...loading... docela dobrý, ale ...loading... trochu zdržuje ...loading... to věčný loadování, které je docela ...loading... dlouhý a navíc ...loading... každou chvíli ...loading... takže docela pruda, ale nebýt toho, tak to nemá chybu... :lol:

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od Chesse_cz » pon 20. dub 2015 21:45:48

Loading je je pokud casto menis session, pokud hrajes y kamosi mise, tak si zalozte privatni session a mate nacteno hned (hodi se na heisty, omezite loading o 60%).
Jinak do toho nemusis spivat reaguje to na jakykoli zvuk :D

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od GROO » pon 20. dub 2015 22:04:02

Tak jasně že jsem nezapěl árii, ale zahulákal jsem si s chutí. :lol:

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od Chesse_cz » pon 20. dub 2015 23:13:50

Tak když jsem poprvé vykrádal ty krámky, tak taky anglicky "give your money now, fast ass*ole" atd. :D ale pak jsem zjistil, že to reaguje na cokoli tak, jsem jen kecal s lidma :D

PS: Mluvení funguje i u privátního tanečku :D

Nuke
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: úte 14. dub 2015 20:54:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s nemovitostma

Příspěvek od Nuke » stř 22. dub 2015 16:58:56

Zdarec,
chcem sa spýtať či sú v online aj nejaké doky, alebo hangáre kde by sa dali skladovať lode/lietadlá tak ako je to s autami, alebo si to treba vždy "vypožičať" ?
Neviem, do MP som zatiaľ ani nevstúpil, sústredím sa na SP, tak ma pls hneď nekameňujte :-)
Vďaka

Odpovědět