Setkání

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
OGMANLC
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:10:07
Kontaktovat uživatele:

Setkání

Příspěvek od OGMANLC » sob 24. kvě 2014 16:15:34

Napadlo mě že by jsme mi čeští a slovenští hráči mohli taky udělat nějaký sraz aut nebo motorek. Tak vás ti co tu jsou zvu na sraz. Když by zde bylo dost lidí, tak by jsme se potom dohodli kdy a kdo by dělal například video a kdo fotky. Doufám že se nám to povede. OGMANLC

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Rainmaker » čtv 12. čer 2014 18:23:25

Ogman píše:Napadlo mě, že bychom my čeští a slovenští hráči mohli taky udělat nějaký sraz aut nebo motorek. Tak vás zvu na sraz. Když by zde bylo dost lidí, tak bychom se potom dohodli, kdy a kdo by dělal například video a kdo fotky. Doufám, že se nám to povede. OGMANLC


Až budu mít GTAV na PC, klidně.
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Chesse_cz » sob 14. čer 2014 22:09:18

Že stále někoho baví opravovat kraviny v textu, i když je význam stejný :D

A už vidim na PC ten online, to bude 20x víc hackeru/moderu víc jak na konzolích :D Ještě, se jim na konzolích dá lehce vyhnout a poznat, na PC to bude pořád :D

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Rainmaker » sob 14. čer 2014 22:55:35

Ad1:

Neznám Tvůj věk, ale znát dobře svůj jazyk je opravdu důležité. Budeš to potřebovat celý život, pokud jen nehodláš kopat příkopy. Svědčí to o Tvém vzdělání, ale i o tom, nakolik si vážíš oslovovaného. Vím, že se často argumentuje tím, že "to nebudu dodržovat pořád, když to teď není podstatný", ale trik je v tom, že když to dodržuješ pořád, tak si to cvičíš a utvrzuješ, takže je potom méně pravděpodobné, že nějakou chybu uděláš. Já sám si nejsem v českém jazyce obzvlášť jistý, ale přesto některé výlevy jsou příliš tragické, než abych je ignoroval. Věz, že to je pro vaše dobro.

Ad2:

Cheateři mnohdy nejsou prblém. Je jisté, že budou, ale pokud se jimi člověk nenechá udolat a nedá jim to potěšení, být jimi obtěžován, tak je to přestane bavit (založeno na mých 5 letech aktivního hraní sa-mpu).

Co mě více mrzí jsou lidé, kteří se chodí cpát co týden do McDonald's, ale tisícovku za hru nedají a ukradnou ji. To je horší forma "cheatu" (podvodu), než cheater ve hře.
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

OGMANLC
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 24. kvě 2014 16:10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od OGMANLC » stř 02. črc 2014 18:38:48

Kámo, tak na PC si to hraj sám. A takovýdle lidi jako ty je vážně málo, protože zbytek je radši z ticha.

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Rainmaker » stř 02. črc 2014 23:35:46

Já nikoho z ticha opravdu neznám.

A tady je zticha každý, protože sem prakticky nikdo nechodí. Redakce forum nijak nepropaguje, než odkazem v menu.
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od GROO » čtv 03. črc 2014 23:07:37

Jo, s gramatikou obecně je to na netu hodně špatný, slova jako "bejt, vobject" a pod. ještě zkousnu, ale věci jako "mi sme střýlely" mi trhají hlavu. Tady jsem na to jednoho upozornil a ...holt jsem prý vylízanec, protože se snažím psát slušně a pokud možno bez chyb tak, abych se nemusel za svůj projev stydět.
Jinak taky čekám na PC verzi, mám jí nějaký ten pátek předobjednanou, takže Rainmaker si hrát sám rozhodně nebude, bude nás víc. Ale má pravdu, jedno pidi slovo FORUM v horním rohu stránky je opravdu žalostně málo na to, aby to tu trochu žilo.

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání

Příspěvek od Rainmaker » sob 05. črc 2014 0:11:14

[OT]Psal jsem Mirovi návrh (na předchozí i na následující e-mail odpověděl, na tento ne), že by bylo fajn v jednotlivých článcích dávat odkazy k diskuzi k tématu ve foru, jako to dělají třeba na gtagaming.com a má to úspěch. Je to škoda, no. Taky si myslím, že by pomohlo, kdyby se vypla prastará koncepce návštěvní knihy a lidé se přeposílali sem a registrace se co možná nejvíce zjenodušila.
Na druhou stranu, od restartu fora je zde tolik chyb, že chápu, že by vyžadovalo dost trpělivosti fungovat zde v plném provozu.[/OT]
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

Odpovědět