Odpojování z GTA online

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Bartolomej10
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 15. dub 2015 8:49:22
Kontaktovat uživatele:

Odpojování z GTA online

Příspěvek od Bartolomej10 » úte 07. čer 2016 10:17:42

ZDravím

Včera jsem se potýkal s dost nepříjemným problémem a nebylo to poprvé. Odpojuje mě to ze serverů atd.

Nebo-li, založím například Heist( nebo cokoliv jineho), hrajem a po čase se mi objeví, že se zbylí účastníci odpojili. Ovšem problém ej na mě straně, jim se ukáže, že jsem se odpojil já , tudíž jim spadne heist/závod atd a vše spadne.

Ve Free modu to vypadá tak, že se mi nalevo obrazovky na mapou začne zobrazovat jak všichni hráčí opustili server. Ale oni hrají dál, to jenom mě to jakoby vyhodí ze serveru a zustanu na mapě sám.

Nevíte co s tím ? Firewall jsem zkontroloval, problémy s připojením internetu nemám. u jiných her mi to nedělá..

děkuji všem za odp.

MichVic211
Level 3
Level 3
Příspěvky: 24
Registrován: stř 07. led 2015 14:26:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpojování z GTA online

Příspěvek od MichVic211 » stř 08. čer 2016 12:55:01

Čauves,

Myslím, že nejsi jediný kdo se s tímhle setkal.
I mě to občas vykopne ze serveru. Ukáže to, že jsou všichni LEFT a já zůstanu sám.

Zrovna včera bych řekl, že po updatu F&F to bylo vše přetížené, taky jsem měl včera problémy, ne velké, ale bylo znát, že všichni byli nadržení na tenhle update.

Každopádně k Tvému problému Ti řeknu to, že jsem si zajistil veřejnou IP adresu a nemám s tím problém.
Ale myslím, že nejsi jediný.

Také můj kámoš s kterým hraju má podobné problémy, zkoušel kolik má PING a zjistil, že má na nic modem, tak si zajistí nový.

Nejsem žádný znalec, ale snad jsem Ti alespoň trochu pomohl.
A někdo další Ti určitě poví i víc.

Peace ;)

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Odpojování z GTA online

Příspěvek od hanszch » čtv 09. čer 2016 14:07:39

Cus,klasicky gta failing.
Mam s tim sve zkusenosti, uz jsem to tu take s nekym probiral.
I kdyz mas vse super/net,pc,router/nastaveni firewallu/portu a kdo vi co jeste,tak se to stane celkem bezne.
Je o tom stovky topicu na R* suportu a neni na to zadne univerzalni reseni. Jsou i lide,kteri to nevyresi nikdy ale casto by a chyba nekde mezi vami a servery R*.
Pokud chces googlit,napis: gta online empty session issue.
Je celkem pravdepodobne,jak jiz nekdo psal, ze s novym FaF updatem hapruji pretizene servery,kdy se casto ani nejde spojit s prateli,i kdyz jste s nimi na TS a jste vsichni online,ale hra rika ze jste offline.
Preji pevne nervy :D

Odpovědět