Heist masterchallenge za obě postavy

Vše ohledně GTA Online.
Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od K3nil » stř 17. srp 2016 12:07:11

Zdravim vás.Chtěl bych vědět,jestli tu nikdo z vás,odehrál Heist Mastermind za oba herní charaktery.Jsem přesvědčen že to jde.Předem dík za info.

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od hanszch » stř 24. srp 2016 11:16:18

Zdravim, mam cca 800hodin played a heist "mastermind" jsem teda nikde nepotkal. Nemyslis spise "criminal mastermind challenge"? Jeste me zarazi "za oba herni charry". Vim, ze v onlinu je mozne mit vice charru, ale osobne to povazuji za jeste vetsi ztratu casu nez hry obecne ztratou casu jsou :D Muzes mi/nam osvetlit jak to cele myslis? Enjoy

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od GROO » stř 24. srp 2016 21:02:46

Zdravím také.
K3nilovi jde samozřejmě o prachy. :lol: :lol: :lol:
Criminal mastermind challenge má odměnu 10M. Chce vědět, jestli když ho odehraje i s druhým charakterem, jestli tu odměnu dostane také, nebo už ne, protože obecně jde získat jen jednou.
hanszch píše:...je mozne mit vice charru, ale osobne to povazuji za jeste vetsi ztratu casu...

Ty možná, ale jelikož my mimo "obyčejné" hraní i točíme v GTA Online filmy, tak se druhý plně vyexpený charakter hodí.
hanszch píše: heist "mastermind" jsem teda nikde nepotkal. Nemyslis spise "criminal mastermind challenge"?
Samozřejmě že myslí criminal mastermind challenge, ale nechtěl se s tím psát. ;)
A když už tak slovíčkaříš, píšeš, že máš "cca 800hodin played" nemyslíš spíše "cca 800hodin odehráno"? A "za oba herni charry" nemyslíš spíše "za oba herní charaktery"? Tady jen upřesním, nejde mít více, ale opravdu přesně jen dva.
Asi Ti/Vám bude divné, jak vím, jak to K3nil myslel. Tak jednak s ním mám v GTA Online už nějakou tu stovku hodin odehranou a jednak nemám hlavu jen na čepici. Enjoy

P.S: Pro jistotu, třeba jsi to nikde nepotkal:
10M = 10 milionů
Prachy = peníze
Filmy = Pohyblivé obrázky většinou se zvukem
Čepice = Pokrývka hlavy (většinou z textilu z jiného materiálu to bývá většinou helma)
Textil = materiál na oblečení
Helma = plechová nebo plastová čepice
Ironie = celý tento můj příspěvek

Přeji hezký úsměvný den! :lol:

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od hanszch » čtv 25. srp 2016 7:21:18

Nooo, sel jsem to zjistit na internet a jelikoz se zde snaha pomoci druhym odmenuje ironickym vysmechem tak si to zkuste vyhledat sami. Nechce se mi s tim psat.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od GROO » čtv 25. srp 2016 8:18:41

hanszch píše:...jelikoz se zde snaha pomoci druhym odmenuje ironickym vysmechem...

Sám jsi si začal... ;)
Třeba tímhle:
hanszch píše: heist "mastermind" jsem teda nikde nepotkal. Nemyslis spise "criminal mastermind challenge"?

Ale mezi námi, píšeš, že se ti s tím nechce psát. To je dřina, napsat K3nilovi sorry, ale nejde to, nebo jo, jde to? On za můj příspěvek nemůže.
hanszch píše:...jelikoz se zde snaha pomoci druhym odmenuje ironickym vysmechem...

Jo jo, to znám, i nadávky tu potkávám (i od tebe jsem něco peprného čekal, příjemně jsi mne překvapil svým klidem, klobouk dolu!).
Když si projdeš fórum, zjistíš, že z 95% tu lidem pomáhám jen já a tak vím, že některým lidem (ale rozhodně ne všem!) nestojí dobře míněná rada ani za odpověď.
Přeji hezký den.

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od hanszch » čtv 25. srp 2016 8:52:28

Zacal jsem si? No teda. Ja ironii nepouzivam, je to osklive vuci ostatnim a pohrda to jimi. Pokud to tak vyznelo, tak je mi to lito a omlouvam se. Urcite jsem to tak nechtel.

Mezi nami. Je nejaky ten rok 2016 nebo kolik a verim, ze K3nil neni nejaky malomocny duchodce. Tudiz ovlada anglictinu (hraje gta ktere je anglicky) a dokaze napsat do googlu frazi typu: "criminal mastermind challenge whit two characters". Ale asi je to moc pracne a nechtel se stim psat a ztracet cas. Kdyz to za neho muze udelat nekdo jiny a napsat mu to ze?
Nemam problem, rad pomohu, ale musi to byt neco, co uz neni davno milionkrat na internetu reseno a snadno vyhledatelne.

Ja nenadavam, jsem klidny, vyrovnany dospely jedinec. Mrzi me, zes me hodil do jednoho pytle s ostatnimi nevychovanci. Prosim zkus se pro priste odprostit od predsudku vzniklych ze zkusenosti a ostatnimi.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od GROO » čtv 25. srp 2016 10:54:41

Tak častěji potkávám lidi co hned srší nadávkami na cokoliv co se jim nezdá. Ale v žádném případě nehážu všechny do jednoho pytle, tebe samozřejmě také ne, ale z jednoho příspěvku povahu nepoznám, ale vzhledem k mému "ironickému" komentu jsem čekal nabroušenou reakci. Já jsem tak trochu vtipálek (kecám, hodně moc), chytím se kde čeho, už jiný nebudu a tvá reakce na "Heist Mastermind" mi jen přihrála na smeč, tak jsem to risknul. Byly dvě možnosti jak zareagovat, buď jako většina "netykavek" zahrnout mne nadávkami ohledně mého IQ, případně ohledně mé rodiny, nebo jako ty, pochopit nadsázku a i tak trochu snahu pobavit a povznést se nad věcí.
Tím, že jsi si začal, bylo myšleno to o "Heist Mastermindu" a jeho nenalezení ve hře.
K3nilovi šlo spíš o osobní zkušenost hráčů, než suchou informaci z netu.
Já teda osobně klidný a vyrovnaný jedinec nejsem, mám totiž děti (před, v i po pubertě
:lol: ), takže ani být nemůžu, dospělý sice jsem, ale po mentální stránce s tím docela bojuji. Ve hrách potkávám často hráče vyššího věku, ale nepamatuji si, že bych potkal staršího než jsem já.
:?
Takže jsem ve věku, kdy pro mne nabubřelé ego nemá hodnotu, narozdíl od inteligence a schopnosti nadhledu a umění udělat si ze sebe srandu.
Takových lidí si vážím.
Pokud jsem něčím urazil, omlouvám se a přeji hezký den.

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od hanszch » čtv 25. srp 2016 11:53:58

Pravda, anonymni prostredi internetu umoznuje vsem tem nevychovanym individuim vyjadrovat se tak jak se vyjadruji. Stim neni mozne skoro nic udelat. Z hadani a flamovani na internetu jsem jiz vyrost a shledavam to ztratou casu a energie.

Neni to suche info z netu. Nalezl jsem to na vicero forech, kde se na to ptali, stejne jako K3nil. Jini hraci jim odpovedeli.

Takze: Ne, odmena se pripise pouze jednou.

Ja pracuji s lidmi, to dokaze cloveka dovest do vselijakych situaci a casem jsem se naucil jednat tak, abych zustal v klidu, s jasnou mysli a moznosti efektivne resit problemy.

Wow, sam se povazuji za celkem starsiho hrace, ale se svym rocnikem 89 jsem asi cucak oproti tobe :D
Diky za solidni dialog. At se NAM dari a decka nezlobi :) (deti mit nechci, nepovazuji tento svet za misto, kam bych chtel poslat dalsi duse otrocit. Muj pohled na tento svet je asi pokriveny, ale tak to je. Sam uz bych se zde vicekrat narodit nechtel)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od GROO » čtv 25. srp 2016 12:34:55

Já tušil, že to nepůjde, archievementy jsou podle mne svázané s hráčem, ne s herním charakterem.
Rok 1989 si pamatuji dobře, měl jsem valnou většinu školního studia za sebou a jako správný postpuberťák vševědoucí náhled na svět. Cucák pro mne není nikdo, spíš dělím na mentálně zralý a nezralý. I 15ti letý člověk může mít na svůj věk překvapivě rozumné názory a naopak i 50ti letý člověk může být omezený v názorech. Taky díky za debatu a měj se.

ZlobrRoman
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29. led 2016 12:56:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Heist masterchallenge za obě postavy

Příspěvek od ZlobrRoman » pát 26. srp 2016 11:41:59

GROO píše:dospělý sice jsem, ale po mentální stránce s tím docela bojuji. Ve hrách potkávám často hráče vyššího věku, ale nepamatuji si, že bych potkal staršího než jsem já


No tvl zase sem druhej :D Při natáčení filmů chcípnu v prvních 15 vteřinách....mentálem jsem a zůstanu :D a co na tom :D jsou na tom lidi hůř :D A nějaký novinky? :D

Odpovědět