2x Xbox360 pro 2x GTAV pomoooooooc

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
hunterlobo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. říj 2016 22:53:42
Kontaktovat uživatele:

2x Xbox360 pro 2x GTAV pomoooooooc

Příspěvek od hunterlobo » sob 29. říj 2016 22:56:30

Dobrý den, potřebuji poradit.
Zakoupil jsem druhý xbox, druhý kupon na xbox live abychom mohli rubat GTAV na 2 strojích....předpokládal jsem super pařbu... Bohužel rozjel jsem vše na novějším stroji a zapl druhý že to rozjedem. Bohužel druhý začal stávkovat prostě ůčet LIVE ne a ne se rozjet. Upozornuji že každý stroj má svůj ůčet na jiného uživatele a má svůj xbox live řádně zakoupen a platný, Také oba GTAV jsou original. Můžete prosím poradit. Doufám že je to jen nějaká prkotina v nastavení sítě... Děkuji.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Xbox360 pro 2x GTAV pomoooooooc

Příspěvek od GROO » ned 30. říj 2016 1:26:42

No, až taková prkotina to zase není, kdysi před časem jsme to tu řešili, dva bratři, dvě konzoly a dve GTAV a vždycky chodila jen ta jedna hra, co spustili jako první. Je to v nastavení routeru, ale už si nepamatuju co přesně, tuším se otevíraly nějaké kanály v routeru, ale není to na 100% funkční, na zahraničních fórech to chodilo jen někomu. Na PC to jde v pohodě, ale u konzol je to horší.

hunterlobo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. říj 2016 22:53:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Xbox360 pro 2x GTAV pomoooooooc

Příspěvek od hunterlobo » ned 30. říj 2016 8:22:53

To je pro mne osobně velké sklamání.
Napadlo mě jedno řešení ale je zbytečně proklatě drahé.
Jistě by to vyřešilo kdybych si zaplatil druhého poskytovatele služeb připojení k internetu.
Čili 2 různé IP adresy.
Jinak jsem zapoměl podotknout že na internet se druhá konzole připojila šlo jen o problém se službou Live.
No a když už jsi tak vděčný popocník GROO.
Tak ještě jeden dotaz.
Chystám se zakoupit Xbox ONE vzhledem k tomu že už se na něm ůdajně dají přehrávat hry z 360átek.
Předpokládám tedy že si na přístroj ONE stáhnu profil z 360átek a jedu dál jako by se nic nedělo např GTA5.
Je tak?

Moc děkuji

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Xbox360 pro 2x GTAV pomoooooooc

Příspěvek od GROO » ned 30. říj 2016 21:59:20

No tak sice mám jen PC, ale čtu kdeco, abych měl přehled, tak vím, že hry z X360 jsou kompatibilní pouze pokud jsou takzvaně zpětně kompatibilní, tuším, že to funguje tak, že vývojáři vydají patch, po kterém hra jede i na Xbone. Jakákoliv hra z X360 na Xbone spustit nejde, ale co jsem četl, tak se počet kompatibilních her rozrůstá.
Ovšem hrát konkrétně GTAV z X360 na Xbone je samozřejmě nesmysl, nextgen GTAV je úplně o něčem jiném, navíc X360 verze hry už nemá nějaký čas podporu. Jo a pokud s Xbone koupíš i nové GTAV a zaregistruješ ho na profilu kde máš i starší verzi hry, dostaneš jako bonus různé věci, jako ponorku, letadla, auta nebo zbraně, která jinak ve hře nedostaneš.
A nakonec dodám, pokud máš hry pro Kinect, tak máš smůlu, ty na Xbone nefungují a fungovat nebudou. Je to dané jinou technologií nextgen Kinectu.

Odpovědět