Problém s pripojením na Online

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
maykyonee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21. bře 2017 20:09:16
Kontaktovat uživatele:

Problém s pripojením na Online

Příspěvek od maykyonee » úte 21. bře 2017 20:30:14

Čaute. Mám problém s pripojením na ONLINE. Hru som si kúpil cez Steamko, mám odohraných cca 202 hodín a doteraz som sa s nasledujúcimi problémami ešte nestretol. Všetko šľapalo ako švajčiarske hodinky. Vyskakuje mi tam toho trochu viac, tak vám to rozpíšem.


1.) Vôbec ma nechce lognúť do SC a keď ma aj na začiatku logne, zapne sa hra a potom mi znovu vyhodí okno, že sa mám prihlásiť.
Najčastejšie sa mi zjavujú okienka s týmito errormi : "Authentication failed due to duplicate login"

2. ) Okno s nadpisom : STEAM SETUP "All Grand Theft Auto V content purchased on Steam must be associated with Rockstar Games Social Club account. This link is permanent.
Linked accounts may be visible on Rockstar Games Social Club. You can update the Visibility options for your linked accounts from the Settings section."

3.) "Server error - authentication failed to duplicate login ( to isté ako som písal vyššie, no píše mi tam aj kod erroru) Code 4000.89

4.) Ak ma aj prihlás po páru pokusoch na SC, vypíše mi, že
"You have been logget out because you account (xxxx) has logged in elsewhere" ...
lognutý nie som nikde inde, hru hrajem iba na ntb, takisto som sa logoutol so sc na nete a mobilu ked som sa to snažil vyriešiť (kamoš mi totiž radil aby som zmenil heslo na Sc, no nepomohlo)

5.) Taktiež ma zvykne lognúť do SC ako
"undefined" no iba v offline mode a prebehia načítavanie, ktoré je nekonečné

Stretol sa s tým niekto? na nete som nenašiel nič

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pripojením na Online

Příspěvek od GROO » čtv 23. bře 2017 14:27:12

Napiš na podporu R*, ta hláška znamená, že se nemůžeš přihlásit, protože už jsi někde přihlášený. To vypadá jako by ti někdo ukradl účet... :(
P.S: A nebo jim to jenom blbne, ale spíš se přikláním k tomu ukradenému účtu.

Odpovědět