GTA 5 na PC a MP

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
samuel11126
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 09. bře 2016 19:13:19
Kontaktovat uživatele:

GTA 5 na PC a MP

Příspěvek od samuel11126 » stř 09. bře 2016 19:19:23

Ahojte prosím vás chcem sa opýtať zvažujem kúpu GTA 5 na PC lenže GTA 5 som už prešiel na xboxe preto sa chcem opýtať či sami to oplatí kupovať na PC , je tam nejaký rozdiel v misiách alebo je to všetko rovnaké ? Zvažujem to aj pre ten Multiplayer . Ak by tu bol niekto ochotný a napísal by mi či sa to oplatí aj ked nie možno kvôli offline ale kvôli MP ? keďže to není najlacnejšia hra . A ešte sa chcem spýtať keďže nie som nejaký extra znalec do hier tak DLC znamená že to zahŕňa nejaké vylepšenia a vynovenia hry ? kebyže som mal original tak stale keby vyšlo najnovšie DLC tak mi to v hre aktualizuje ? Vopred ďakujem za vaše odpovede . ;)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 na PC a MP

Příspěvek od GROO » stř 09. bře 2016 22:44:41

No, pokud myslíš oldgen Xbox, tak tam bude rozdíl především grafický a taky to, že na staré konzoly se už nic nového nechystá (poslední update na ně už ani nevyšel). Pokud myslíš Xbone, tak tam bude rozdíl pouze minimální, určitě ne, že by jsi na PC měl mise, které na Xboxech nejsou, spíše se jedná o kosmetické rozdíly (grafika, víc zvířat, vyšší zalidněnost a doprava atd.). Ale pokud budeš přecházet z konzol na PC a přetransferuješ si účet hry, tak dostaneš jako bonus unikátní auta, zbraně, nebo ponorku. Jestli se vyplatí netuším, každý jsme totiž jiný, třeba já ještě singl ani nedohrál, zato v online jsem téměř každý den... ;)
DLC jsou v podstatě rozšíření příběhu s nějakou kampaní s misemi, ber to, jako takové jakoby pokračování hry, ale ve stejném prostředí, dalo by se říct, že cosi jako GTAV a půl. :lol:
DLC jsou placená (ale za podstatně nižší cenu než samotná hra) a nefungují bez původní hry, tj. že musíš mít i samotnou hru. I když máš originální hru, DLC se ti neaktualizuje, dokud si ho nekoupíš.

Odpovědět