GTA V ONLINE PROBLEM

Vše ohledně GTA Online.
wojcekkk
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 26. pro 2020 22:46:43
Kontaktovat uživatele:

GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od wojcekkk » sob 26. pro 2020 22:49:32

Ahoj, koupil jsem si GTA V na steamu a rád bych si zahrál online, ale když dám hrát gta online, nebo jdu do příběhového modu a změním na online, tak mi to začne načítat úplně v pohodě, a potom se mi dole v pravo ukazuje takové to kolečko které se točí pořád dokola a je napsáno LOADING.
Vyhledal jsem vše na googlu,youtube,steamu, ovšem ani jedno z tohodne nepomohlo.
Zajímalo by mě, kde je problém, za odpověd předem děkuji. S Pozdravem.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od GROO » sob 26. pro 2020 23:34:12

Ahoj, to může být cokoliv.
Když hra načítá online, tak občas pomáhá(sám mám vyzkoušeno) stisknout kombinaci alt+tab, to shodí hru na lištu a pak jí zase zvětšit zpátky na obrazovku. Kolečko se začne točit rychleji a načítání bude rychlejší. Také bych se koukl na firewall, jestli neblokuje přístup hry na internet, to samé, by mohl dělat i antivir. Občas takhle zlobí programy na natáčení videa ze hry, např. Bandicam, ale i jiné, tak jestli máš, tak ho vypni. Pokud nic nepomůže, tak zkus vytáhnout router na cca půl hodiny ze zásuvky(vypnout tlačitkem, nebo odpojit datový kabel nepomůže) a pak zase zapnout.
Pomohlo něco z toho?

wojcekkk
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 26. pro 2020 22:46:43
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od wojcekkk » ned 27. pro 2020 1:34:53

Ahoj, bohůžel, nepomohlo ani jedna z tvých možností.
Nepomohlo jak vypnutí antiviru, tak přidání GTA V do výjimek, vypnutí firewallu a také přidání do výjimek. Příběh mi načítá ani ne minutu, online prostě pořád dokola.
ani varianta s routerem nepomohla, pomohlo jen nastavení sítě, kdy jsem na videu viděl, že ho mám na chvíli zakázat a poté se znovu připojit, to mi pomohlo, poté jsem ovšem zkoušel zda to už bude fungovat bez problémů, nikoliv. A už mi nejde ani ta varianta co jsem uváděl výše. Již nevím, co dělat, budu přemýšlet nad refundací :/ Děkuju za odpověd.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od GROO » ned 27. pro 2020 10:44:05

Co vím, tak to snad někde řešili odemykánim portů, ale to vůbec netuším, nikdy jsem to nepotřeboval, to by jsi si musel vygůglit. Četl jsem o tom před pár lety. Jinak hrou to určitě nebude, miliony lidí denně hrají bez problémů, něco jí prostě vadí ve tvém PC a hádá se to s ní. I když to nejspíš asi nebude tvůj případ, ale pro jistotu dodám. Hra v PC verzi nejde na hodně slabém internetu, upload a download to chce stabilních nejmíň 1,5Mb, a také mívá problémy s wifi sítí protože je citlivá na výpadky. Doufám, že jedeš přes datový kabel? Na konzolách to chce mnohem rychlejší připojeni. Mám pocit, že refundovat lze hru jen do určité doby a pokud budou chtít důvod refundace, tak tohle zřejmě jako důvod neobstojí..

Každopadně zkusim ještě něco pohledat.

jirkaslayer
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 05. led 2021 17:00:24
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od jirkaslayer » úte 05. led 2021 17:23:30

Ahoj také jsem měl na začátku problém s načtením online gta nevím jak dlouho čekáš mě to trvalo i vic jak 10 minut teď už je vše v pohodě možná při prvním spuštění něco hra stahuje. Pokud to bude trvat zkus v pc spustit sledování prostředků zapni hru online až se bude načítat zhoď do lišty a ve sledování prostředků najdi gta klikni pravým dej pozastavit proces počkej asi 5 - 10 vteřin dej zpustit proces a mělo by tě to hodit do relace kde budeš sám pak už můžeš hrát nebo se zkusit připojit do jiné relace kde jsou jiní hráči. Pokud budeš potřebovat ve hře pomoc dej si mě do přátel v gta (jirkaslayer) pomůžu ti vydělat penize a poradim.

wojcekkk
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 26. pro 2020 22:46:43
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od wojcekkk » stř 06. led 2021 21:57:36

Ahojte, předem se omlouvám, že odpovídám až ted. Byl jsem časově vytížen. Problém s portama nic nevyřešil. Ani nic s internetem. Problém je stalý.
Ale jak psal kolega poslední komentář, že mu načítání trvá i 10min.. možná na tom něco bude, párkrát jsem toto už zažil kdy jsem si skočil třeba do obchodu, nechal to načítat, přišel jsem domů a hra mi normálně jela, tudíž nevím kde je problém. Mrzí mě to že mám tenhle problém, protože jsem se na gta online těšil a potkávám se s těmahle problémama...

jirkaslayer
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 05. led 2021 17:00:24
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od jirkaslayer » čtv 07. led 2021 4:48:34

Ahoj jak jsem psal teď už to tak dlouho netrvá zkus vydržet třeba se to taky zlepší. Občas se to jakoby sekne když přecházím do jiné relace tak stačí ve sledování prostředků pozastavit a spustit a hned to jede. Zkoušel jsi to?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od GROO » čtv 07. led 2021 6:48:33

wojcekkk píše: stř 06. led 2021 21:57:36 ....načítání trvá i 10min...
Mám nic moc net, ale takhle dlouho mi to za těch 7 let netrvalo nikdy. Ani teď ne, řekl bych, že ani půlku toho času. Ale je fakt, že od nového updatu něco ohledně připojování do session změnili, už je problém vytvořit prázdnou session odpojením netu. Je to mnohem náchylnější na pád do singlu.

wojcekkk
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 26. pro 2020 22:46:43
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od wojcekkk » čtv 07. led 2021 23:35:35

Bohůžel, jak jsem jásal, tak jsem zase tam, kde jsme zařínali, hra už mi načítá a točí se mi dokola pořád jen to bílé kolečko, předtím tam bylo to oranžové, a já věděl že to načítá už hru. Ted už zase nevím co dělat. Všechno vyzkoušeno.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V ONLINE PROBLEM

Příspěvek od GROO » sob 09. led 2021 10:01:06

Ještě mne napadlo. Zkus se připojit do online ze singlu, ale ne přepnutím postav, ale dej esc, naješ na Online, tam dej připojit do online a tam vyber buď solo session, invite session only, nebo friend session(nebo jak to tam je). To tě hodí sice samotného na session, ale je to online, ale hra se nebude zatěžovat navazováním spojení s ostatními hráči.
Pomohlo to?
Jestli chceš, pošli mi na stránkách R*SC žádost o přátelství a zkusím tě do online nějak přitáhnout. Nick mám GROOCZECH
Budu ale online nejdřív v neděli večer, a nebo přes týden odpoledne.

Odpovědět