Exotic exports

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Davidb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21. bře 2018 18:38:24
Kontaktovat uživatele:

Exotic exports

Příspěvek od Davidb » sob 16. říj 2021 8:41:25

Ahoj. Jak dokončím všechny seznamy aut ? Vždy se mi podaří najít 4-5 aut, než se objeví nový seznam a pořád dokola.
Jak často se resetují.Myslel jsem,že budu auta postupně nacházet a odškrtávat na seznamu , ale ten se po nějaké době vždy resetne ...

Dík David

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Exotic exports

Příspěvek od GROO » pon 18. říj 2021 7:19:48

Ahoj, seznam se resetuje každých reálných 24 hodin.
Můj rekord jsou 2,5 hodiny na sebrání všech aut ze seznamu. Když byl bonus 2x GTA$ tak jsem to dělal každý den.
A jak na to?
No, nevím jestli je tohle nejlepší technika, ale nám se osvědčila.
V první řadě, připoj se do solo, nebo friend session a odjeď 2-3 závody, Pursuit, street atd. Ze závodů sr vrať zpět do tvé session kde budeš sám, nebo s pár kamarády. Čím míň vás bude, tím líp, ale 1-5 hráčů asi zase tak velkou roli nehraje. Pokud tě to vrátí do plné public session, odpoj ostatní hráče abys byl sám, ale neměň session, to je důležité!
Vezmi vrtulník a lítej po městě(existuje mapka s místy kde se auta spawnují tak lítej poblíž těch míst) a měj při tom zvětšenou minimapu. Pokud se auto spawne, poznáš to tak, že minimapa bíle problikne.
A to je celé.
Nevime proč, ale určitě se auta spawnují častěji, když předtím absolvuješ pár závodů a zůstaneš v session, kam tě to kopne, když závody opustíš.
Nelítej zbytečně vysoko, ale není potřeba ani shazovat NPCčkům klobouky, řekněme optimální výška je taková, abys nenaboural do stožárů elektrického vedení.
Ve skoro prázdné session se auta spawnují častěji, hra asi není tak zatížena tím co všichni hráči dělají.
Není potřeba lítat přesně nad spawnovací místa, stačí kolem nich proletět, auta se objeví i na okraji minimapy.
Nezvětšená minimapa problikne taky, ale na zvětšené je to líp vidět.
Vrtulník je lepší, než letadlo, to nám přijde příliš rychlé a auto se možná nestačí objevit.
Někdy jsou v seznamu obyčejná auta která běžně jezdí po ulicích, tak se dají ukrást i ta, hra takové auto počítá taky.
A nakonec, chce to i trochu toho štěstí, ale dá se to, jen je to lítání trochu jednotvárné.
Držím palce, ať ti to pomůže a zadaří se aspoň jako nám.

Davidb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21. bře 2018 18:38:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Exotic exports

Příspěvek od Davidb » pát 22. říj 2021 19:15:32

Díky ,vyzkouším.
Vždy jsem čekal ,až se objeví modrá tečka na mapě a běžně jezdící auta jsem nesbíral.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Exotic exports

Příspěvek od GROO » ned 24. říj 2021 9:36:19

Není jich moc, ale i běžně jezdící auta lze vzít. Držím palce.

Odpovědět