Ako hrat GTAV VOLNU MAPU

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
Jelcin
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 18. bře 2021 18:08:13
Kontaktovat uživatele:

Ako hrat GTAV VOLNU MAPU

Příspěvek od Jelcin » čtv 18. bře 2021 18:16:19

Caute vopred sa ospravedlnujem niesom moc zasvateny do pc hier. Kupil som si GTA V na pc a netusim ako sa dostat do volnej mapy. Kedysi som si do GTA SA stiahol 100percent save a len som pol dna chodil hore dole po mape a skusal moznosti hry. Pribeh ma absolutne nebavi. Skusal som stiahnut save ale vobec mi to nefunguje stale mam v menu len online a story mode...Vysvetlite mi to prosim niekto dakujem

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako hrat GTAV VOLNU MAPU

Příspěvek od GROO » pát 19. bře 2021 7:04:18

V GTA nikdy nebyl mod volná mapa, vždy byl story mode který ty jsi přeskočil tim 100% savem. Pokud se chceš poflakovat po mapě, tak si dej story a jestli jsi save vložil správně, máš odehráno všechno a už v té hře nemáš co dělat, jen se tupě flákat. GTA hry jsou totiž založené na příběhu a misích a když je dohraješ, tak už není ve hře co dělat, jen se neúspěšně zkoušet zabavit flákáním. Měly to tak všechny GTA.
Jelcin píše: čtv 18. bře 2021 18:16:19Kedysi som si do GTA SA stiahol 100percent save a len som pol dna chodil hore dole po mape a skusal moznosti hry.
To mi přijde stejné, jako když si fanoušek Real Madridu koupí lístek na jejich nejlepší zápas a pak místo aby na to utkání šel, tak si o něm nechá druhý den vyprávět od člověka, který fotbal nesnáší. Výsledek je uplně stejný.

P.S: Pokud zapneš čistou hru, bez toho tvého 100% save, odehraješ několik málo misí, tak se můžeš flákat stejně, jako s tím savem. Prostě jen nepřijmeš další misi, protože mapu má GTAV odemčenou od začátku.

Odpovědět