instalace GTA 4

Máte jakýkoli problém s GTA? Ptejte se zde.
Odpovědět
lolman100
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. dub 2020 12:39:45
Kontaktovat uživatele:

instalace GTA 4

Příspěvek od lolman100 » pon 27. dub 2020 12:42:17

Chtěl by jsem se zeptat na instalaci GTA 4, mám koupenou originální verzi hry a celá instalace jde v pořádku, do té doby dokud nemusím zadat nějaký ověřovací kod a kontrolu licence, vždy mě poté napíše neplatná verze hry. Chtěl by jsem se prosím zeptat jestli nevíte co s tím.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace GTA 4

Příspěvek od GROO » pon 27. dub 2020 17:30:29

lolman100 píše: pon 27. dub 2020 12:42:17 ...zadat nějaký ověřovací kod...
Řekl bych, že to je ten problém, nemůžeš přece zadat "nějaký kód" musíš zadat kód, co jsi si koupil. Pokud máš krabicovku(jako že nejspíš ne) tak bývá kód na zadní straně bookletu(knížečky uvnitř). Je to několik sad písmen a čísel oddělených pomlčkou, nebo mezerou. Je bezpodmínečně nutné dodržet velká a malá písmena. Pokud máš digitální kopii z nějakého obchodu, měl by jsi kód mít zřejmě v mailu který jsi obdržel při koupi hry. Pokud jsi ale hru kupoval na R* launcheru, nebo na Steamu, tak tam se kód pokud vím zadávat nemusí. Jediná věc, co mne napadla je to, že pokud máš hru koupenou na Steamu, musíš ji aktivovat kódem na Steamu a ten mít propojený s R* účtem, protože Steam kód na R* launcheru nefunguje, ani naopak.
Pokud vše děláš jak máš, nezbyde ti nic jiného, než kontaktovat R* support a řešit to s nimi.

P.S: Nekoupil jsi hru od někoho z druhé ruky? To by jí totiž měl aktivovanou na svém účtu on a ty máš smůlu...

lolman100
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. dub 2020 12:39:45
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace GTA 4

Příspěvek od lolman100 » pon 27. dub 2020 22:21:35

No, hru mám koupenou z nějakého obchodu, už si nepamatuju který to byl, to bych musel pohledat, jinak hra nebyla krabicovka, je to klasicky koupené cd s hrou v obalu, k tomu je taková malá knížečka s obalem a k tomu je ještě mapa Liberty city na které by podle údajů co jsem hledal měla být socha svobody a z druhé strany napsaný ten sériový kod, jistý si nejsem, protože tu mapu už nemám a kdysi když jsem to instaloval tak jsem o tom nevěděl a hru jsem zkoušel instalovat bez toho, měl jsem ten stejný problém tak jsem to tenkrát nějakým způsobem cracknul, jinak s tou mapou si nejsem jistý jestli tam ten key byl nebo ne, jak jsem zmiňoval nepamatuju si co tam přesně bylo, jestli jsem vůbec nějaký key měl, jinak díky za rady že ses mi ozval, nečekal jsem že tak brzo si toho někdo všimne nebo mi na to někdo odpoví, díky za rady a popř. i za ty další.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace GTA 4

Příspěvek od GROO » úte 28. dub 2020 7:15:57

CD s obalem se nazývá krabicovka(je v obalu-krabičce). Na mapě ten kód určitě nebude, mám dost GTA her krabicovek a v ani jedné nebyl kód na mapě. Na obalu taky určitě nebude, dal by se ukradnout. V krabičce je booklet, tj. knížečka ve které je návod na instalaci, přehled ovládání hry atd. Ten je nejdůležitější věc v krabičce. Otoč tu knížečku a vzadu by měl být velký bílý obdélník a v něm tiskárnou natištěný kód. Něco jako 17ZV3-HJU78-SMM89-GEQW7(ten jsem si vymyslel :D ) a to je ten aktivační kód. Pokud není vzadu, zkus prolistovat celou tu knížku, někde určitě bude.

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: instalace GTA 4

Příspěvek od Mannoroth » úte 28. dub 2020 18:11:43

Přinejhorším může udělat to, co jsem udělal já, když jsem dostal jako dárek GTA Vice City (edice Kolekce klasiky) - hru si sehnat jinde z jiného zdroje a ošetřit ji medicínkou. Ta hra s tou edicí totiž nejde dohrát, protože tahle edice je nějaká zmršená a v misi Dildo Dodo zásadně padá na konci cutscény bez ohledu na to, v jakém jazyku hráč hraje.

No co? Za hru bylo legálně zaplaceno, tak proč bych se měl spokojit se zmršenou edicí, když si můžu sehnat jinou verzi, která jde dohrát? :)

Odpovědět