Nábor do crew Lethal Widows

Fórum určené k náboru členů do vaší Crew.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AnnieOnion
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. čer 2015 22:15:32
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Nábor do crew Lethal Widows

Příspěvek od AnnieOnion » čtv 25. čer 2015 21:08:15

Zdravím,
sháním nějaké šikovné slečny, ženy do mojí nové crew Lethal Widows. ;) Nejspíš je to neuskutečnitelné mít crew složenou jen z holek, ale člověk může doufat, že... Pokud by měli zájem i kluci není problém. :) Hraju jen na PC a bez Skypu, ale možná bych si mikrofon časem pořídila.
Chtěla bych si totiž zahrát pořádný heist bez toho, kdy buď hráč nečekaně odejde nebo blbne. A taky si užít session bez těch mentálů, co rozhazujou peníze a zabíjejí hráče na potkání.

Jinak můj nick na SocialClubu je AnnieOnion, kdo by si mě chtěl přidat, budu jedině ráda.

Díky. :)
"You forget a thousand things every day, pal. Make sure this is one of 'em."

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nábor do crew Lethal Widows

Příspěvek od GROO » pát 26. čer 2015 12:33:59

No nevím, sehnat 4 ženský do hry bude fuška, já vím jen o jedné, ale ještě jsem s ní nehrál. Zkus jí kontaktovat na R*SC, má nick Lelanka.
Ale spíš mám pocit, že budeš muset vzít zavděk náma chlapama. Tady pár nicků najdeš, i můj tam někde je, hraju s partou pohodových lidí, pomáháme si, sranda je. Jenom jsme mužský, no...

Uživatelský avatar
AnnieOnion
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. čer 2015 22:15:32
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nábor do crew Lethal Widows

Příspěvek od AnnieOnion » pát 26. čer 2015 13:39:20

Vůbec jsem nechtěla působit jako nějaká femistka :D , jen jsem založila crew s názvem Widows a až pak jsem si uvědomila, že by to chlapy asi moc nelákalo. :lol: Jen jsem chtěla rozhodit sítě... a pokud by měl někdo zájem o novou, šikovnou členku do crew, tak se hlásím. :) Pochopitelně úplnou začátečnici, jsem teprve na levlu 20. (Jenom teď nevím jestli můžu být členem ve více crew. :?)
Každopádně dík za tip a za odpověď. ;)
"You forget a thousand things every day, pal. Make sure this is one of 'em."

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nábor do crew Lethal Widows

Příspěvek od GROO » pát 26. čer 2015 20:39:40

Jako feministka nepůsobíš, jen jsem vtipkoval. Chápu tě, s ženskýma si máš co říct i mimo hru.
Já třeba v žádné crew nejsem, jen mám kamarády (zatím cca 14 lidí), které jsem potkal v online, dobře se mi s nimi hraje, rozumíme si, tak je mám v přátelích a hrajeme spolu podle toho jak je kdo v online. O crew to není, nemusíš být v nějaké skupině, aby jsi si dobře zahrála.
Jo a můžeš být v kolika crew chceš, ale mně tahle "organizovanost" připadá zbytečná, i vlk samotář může být skvělý spoluhráč a i sebelepší crew může být plná hňupů... ;)

Uživatelský avatar
AnnieOnion
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 21. čer 2015 22:15:32
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nábor do crew Lethal Widows

Příspěvek od AnnieOnion » sob 27. čer 2015 21:27:49

To je zajímavá myšlenka "nebýt v crew" a je fakt, že jsem před pár dny potkala jednoho hráče (akorát jsem nepoznala zda to byl muž či žena :D) z Čech a zahrála jsem si s jeho přáteli heist na těžké úrovni. Což byl totální masakr. Tak si myslím, že to tak i nakonec dopadne... že ze mě bude "vlk samotář". Každopádně tady to téma s náborem do dívčí crew bude (plus chlapi samozřejmě ;)) a kdo bude mít zájem, může poslat request. :)

Hmm, ale musím přiznat, že si mám kolikrát víc co říct s klukama než s babama. 8-)
"You forget a thousand things every day, pal. Make sure this is one of 'em."

Odpovědět