Problém s instalací překladu

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Safranek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. říj 2019 9:50:15
Kontaktovat uživatele:

Problém s instalací překladu

Příspěvek od Safranek » sob 26. říj 2019 9:53:30

Hru mám nainstalovanou, navolenou v seznamu, (verze pro Social club), a přesto mi po zvolení tlačítka Instaluj, či nejdříve Verifikace a pak Instaluj naběhne tato chybová hláška.

Návrhy řešení? Dotazy přímo na autory přes FB bez efektu.

https://ibb.co/hBS9rrs

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací překladu

Příspěvek od Mannoroth » sob 26. říj 2019 17:28:02

Čeština do GTA 5 se instaluje přes nějaký manažer? To jsou mi teda novinky... Ještě loni to normálně šlo pomocí toho jejích instalátoru, který kontroloval, jakou verzi hry dotyčný má.

Každopádně není nad prostou instalaci v podobě CTRL + C a CTRL + V na potřebném místě. To funguje vždycky a dotyčný se tak krásně vyhne všem různým instalátorům a manažerům, kterým jakmile se jediná věc nelíbí, tak je všechno špatně a čeština nejde nainstalovat ani za nic. A jako by toho nebylo málo, tak autoři češtiny jenom převádějí svou češtinu na nové verze místo toho, aby dopřekládali ty věci, co jim ještě chybí (podle nedávného videa s instalací češtiny do GTA 5 krásně vidím, jak se nic nezměnilo viz čas 2:42).

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací překladu

Příspěvek od GROO » sob 26. říj 2019 17:57:14

Taky jsem na to koukal jako vyvoraná myš, ale jelikož češtiny nepoužívám, tak jsem myslel, že mi něco uniklo...

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s instalací překladu

Příspěvek od Mannoroth » sob 26. říj 2019 19:59:59

Neboj, vůbec o nic nepřicházíš. Všechny updaty jsou stejně akorát jenom do GTA Online a jelikož nelze s češtinou do GTA 5 hrát GTA Online, tak veškeré nové texty zůstávají nepřeložené a jenom tu češtinu převedou na novou verzi, aby to lidem jelo. Jenže totálně zapomínají na ty, co třeba nemají Steam verzi hry a jedou pouze na jednom patchi dle vlastního výběru (jako já na patchi 1.41). Takoví jako já by si museli neustále stahovat nové patche, aby jim nejaktuálnější verze češtiny fungovala.

To, co dělají, je vlastně úplně zbytečné, ale říkej to tomu vypatlanému Steamu, který zastává logiku "čím novější, tím lepší" a musí okamžitě všechno aktualizovat na nejnovější verzi...

Odpovědět