Nejde spustit

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
pietro336
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. úno 2021 17:52:58
Kontaktovat uživatele:

Nejde spustit

Příspěvek od pietro336 » ned 21. úno 2021 18:03:53

ahoj asi po roce jsem si nainstaloval gta 5 a když ho chci spustit tak mi to hlásí že si man nainstalovat
Rockstar-Games-Launcher tam jsem dal uplatnit kod co jsem měl v krabičce s dvd v knihovně jse mi oběvila že jí vlastním ale chce to pomě abych jsi jí stáhnul ( 98 GB ) i když hru mám nainstalovanou v nastavení Rockstar-Games-Launcher jsem dal hledat a nic mi to nanašlo a kdy si spustit hru tak mi to píše pořád že si mám naistalovat Rockstar-Games-Launcher který už mam naistalovany zkoušel jem reinstal gta a stale níc

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustit

Příspěvek od GROO » pon 22. úno 2021 10:39:38

Ahoj. Mám krabicovou verzi a před časem jsem doinstaloval launcher také a v pohodě mi to pobral a to nemám hry standardně na disku C, ale na datovém disku D.
Zkus tohle. Nainstaluj si R*launcher a přihlaš se do něj. Na hlavní obrazovce launcheru by jsi měl mít vidět v knihovně všechny své hry od R*. Potom klikni nahoře na Options(teď z hlavy nevím přesně jak tam budou ty názvy položek) a v tom nastavení dej vyhledat soubory R* her. Mělo by ti to najít to tvé nainstalované GTAV. Pokud najde, klikni na kontrolu integrity souborů hry. Ta trvá několik minut a pokud launcher najde nějakou nesrovnalost, potřebné soubory si stáhne znovu a nainstaluje je. Zároveň s tím by ti měl stáhnout i všechny update a aktualizace. Potom by ti měla jít spustit hra tak, že klikneš v launcheru na hru a pak na PLAY. Pokud ti hru launcher nenajde, mám obavu, že budeš muset nainstalovat hru přes launcher stažením z netu.
Pomohlo to?

Edit: Ještě mne napadlo tohle. Klikni v launcheru na GTAV a dej "instal game". Launcher se zeptá kam nainstalovat hru. Klikni na "Browse" a najdi složku s tvou nainstalovanou hrou GTAV a dej instalovat. Teoreticky by to mělo osahat tvé soubory a jen doinstalovat změny a update.

pietro336
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 21. úno 2021 17:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustit

Příspěvek od pietro336 » pon 22. úno 2021 18:23:00

když tak diky

Odpovědět