Stránka 1 z 2

GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: čtv 26. dub 2018 9:40:32
od Vojta
GTA.cz potřebuje inovace a úpravy, jako každý web.
Co byste si představovali? Můžete se zde vyjádřit o čemkoli, např. o designu, funkcích, či jakékoli jiné nápady jsou též vítány.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: pát 27. dub 2018 14:05:46
od K3nil
Mě by například vyhovovalo,kdyby šli odpovědi připnout přímo pod komentáře.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: ned 29. dub 2018 20:50:11
od GROO
Mám obavu, že by pak byl v komentářích takový zmatek a chaos, jako na jednom nejmenovaném " inovovaném" webu. Jen to tam tím pohnojili. Komentáře tam jsou diky tomu nepřehledná žumpa, ve které aby se pes vyznal. Pokud připínat odpovědi ke komentářům, tak leda jako volitelnou možnost. Kdo má furt hledat kam, ke komu, kdo a co odpověděl.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: úte 01. kvě 2018 8:35:00
od OldCar6
Nechal bych to tak jak to je. Na ty phpBB sablone toho stejne vic nevymyslis. Muzes si akorat hrat s barvickama a stylama,coz neni podstatne. Podstatou kazdeho fora je, jak je jiz ostatne v nazvu z reckeho Forum = Diskuze. A pokud nejsou lidi, neni s kym a o cem diskutovat. A to je to zasadni co tomuhle foru chybi - aktivni diskutujici. Tech je tu jak safranu a daji se spocitat na prstech jedne ruky a jeste mi volny prsty zbydou.
Je to samozrejme dano tim,ze GTA je uz de facto stara hra a kdo to hral nebo jeste hraje,tak je uz prakticky s problematikou hry obeznamen. Tudiz na forum o nejakou pomocnou radu apod, zavita jen nejaky nestastnik,ktery si hru nove zakoupil a ma nejaky problem a neumi anglicky. Jinak by ten svuj problem vyresil hned po zadani dotazu v angl do Google a nemusel cekat nekolik dni, jestli mu vubec nekdo odpovi na foru,kam prakticky nikdo nechodi.
Zase to tu ozije az vyjde novy dil GTA, do te doby se tu nic nezmeni. Tak to proste je, vim z vlastni zkusenosti o cem mluvim :D
Ale je fajn,ze aspon nekdo ma zajem o toto forum jako ty Vojto.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: úte 01. kvě 2018 9:10:41
od Vojta
Myšleno co byste chtěli na GTA.cz jakožto na webu, ne na fóru. :) Tady je to ale jak píšeš, leda s nástupem dalšího GTA by se mohla aktivita zvednout.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: úte 01. kvě 2018 10:51:46
od Mannoroth
To, o čem píše OldCar6, je přesný příklad toho, jak většinu lidí zajímá jen to nejnovější. Co je pro ně staré, to je nezajímá. Ale když něco nového vyjde, tak hned je o to velký zájem do té doby, dokud nezapracuje zub času a nedojde k postupnému úpadku zájmu. Je to smutné, ale tak to bohužel je...

Takže asi jediná věc, která by pořádně pomohla, by bylo nové GTA, které by aspoň na nějakou dobu vrátilo zájem. Ale pokud se ještě dalších pár let nic nestane, tak tohle fórum a ani gta.cz nemá moc šanci obživnout... Lidi prostě přejdou na aktuální hry jako Far Cry 5 či Assassin's Creed - Origins a nějaké GTA jim bude u zadku.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: úte 01. kvě 2018 21:24:20
od ScoKing
Souhlasím, Rockstarem vydávané DLC a pravidelné updaty GTA Online nejsou to, co úplně nová hra. Je to spíš udržení titulu a vydojení z něj ještě nějakých peněz. Zájem o GTA klesá, možná jsou jím lidé už přesyceni a není nic, co by je mohlo překvapit. To se ale bohužel týká i případně nového dílu. Co se dá ještě vylepšit a vymyslet, aby se na to hráči zase těšili a hltali každou novou zprávu? Mně by stačila nová velká mapa a nový fakt dlouhý příběh.

Gta.cz uveřejňuje zprávy ze světa GTA, novinky z Rockstaru, snažíme se vyhovět i SA MP komunitě (spousta mladších hráčů do teď nemá stroj, na kterém by hráli GTA V, fakt!). Dokud byl zájem o modely a jiný stahovatelný obsah do hry, přidávali jsme ho pravidelně. Komunita hráčů GTA Online se může setkávat na tomto gta-fóru, i to umožňujeme.
Co víc bychom mohli přinášet? Co se tedy po nás chce?
Jsou tu stížnosti na obsah, na design, na práci redakce. O nový obsah si nikdo nenapíše ani nedá podnět, co by tu kdo chtěl. V čem by měla přidat redakce? V rychlejším odpovídání na maily? Z jakého důvodu a práva tento požadavek na dobrovolnickou neplacenou redakci vychází? A odpovídat na dotazy v návštěvní knize, proč někomu něco nejde ve hře? Nejsme supportní linka pro hráče a návštěvní kniha pro to ani není určena :D Nejsme placeni Rockstarem ani nikým jiným, děláme to, protože nás to baví, ale tohle není náš středobod života. Kdokoli z kritiků se může stát členem redakce, pokud bude nějak užitečný. Předchozích X náborů skončilo neslavně. Když se někdo přihlásil, napsal jeden text nebo ani to ne a přestal reagovat. Jako by všem stačilo se stát členem a tím to pro ně skončilo, protože to byl cíl.

Design webu se může změnit, ale najít optimální variantu pro všechny je nemožné. Prvořadá otázka je, čemu má design sloužit. Má být jen hezčí? Tj. to samé jako kritika, že není moderní nebo že "takhle se to dneska už nedělá". Ale co to přinese, kromě svezení se na módní vlně, která bude za dva roky zase úplně jinde? Vy chodíte na zprávařské servery kvůli tomu, že jsou pěkné?? Vzhled je pro mě jen bonus k obsahu. Když něco hledám a najdu to na obyčejných textových stránkách, tak jsem rád, že jsem to našel a nejdu hned psát autorovi, že je s webem 100 let za opicemi :)

Kritiku přijímám, ale jen tu konkrétní a konstruktivní. Když někdo napíše, že design je zastaralý, je mi to celkem jedno. Když někdo napíše, že by se mělo zvětšit písmo, protože se současný web čte blbě na displejích 32", tak to uznávám.
Chápeme se?

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: úte 01. kvě 2018 22:02:43
od GROO
Naprosto se ScoKingem souhlasím, třeba pro mne je tenhle "zastaralý design" naopak vítané vybočení z jinak nudné záplavy pseudomoderních webů co si hrají na pozlacené hovno, co vypadá draze, ale pořád je to jen hovno(Vojta ví na který web narážím, protože jsem ho měl rád a to celkové zprznění jsem jaksi ještě pořád nerozdýchal :( ). Tenhle design je pro mne tak nějak spojený s tímhle webem a poznám ho na první mrknutí oka. Dá se říct, že jsem rád, že "nejde s dobou" a drží si svůj styl i za cenu nemodernosti.
Bohužel je ale fakt, že o sérii GTA bylo napsáno a publikováno fakt hrozně moc, takže není velká šance s něčím novým lákavým přijít. Novou krev do žil může přinést leda další díl GTA, ale to ještě chvíli potrvá. Na druhou stranu, pokud se ve světě GTA her něco někde šustne, s největší pravděpodobností to tady na webu lidi najdou a to docela rychle, ne jako jinde po několika dnech. A co bych na webu změnil? Já vlastně nevím, jestli bych chtěl po stránce vzhledu něco měnit. ;)
Snad jen maličkost, udělalo se tu nové lepší fórum, ale nikdo sem moc nechodí, přijde mi, že odkaz na něj není moc na očích, lidi jdou naučeně na Návštěvní knihu a nekoukají okolo. Asi jestli chcete, aby na fórum chodilo víc lidí, měli by jste o něm dát víc vědět, nějak ho víc zvýraznit a zviditelnit. Třeba ho zkusit nenápadně vecpat i do příspěvků(něco ve stylu: Jak se vám líbí nový pancéřovaný Velorex s gun turret na plátěné střeše v GTAOnline? Dejte nám to vědět na našem fóru).

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: pát 04. kvě 2018 23:18:16
od mira22
Groo - máš pravdu, v novinkách bych mohl víc fórum zpropagovat. ;) díky za tip
Když se kolem GTA něco šustne, tak si troufnu trvrdit, že v drtivé většině je to u nás sakra rychle! Samozřejmě na FB stránce gta.cz je to rychleji, protože je to o fous pohodlnější :roll: ale to vyřeší nový web, kde to bude už rychlejší na obsluhu.
Taky byc hrád zůstal u tohohle designu, ale bohužel jde všechno dopředu a budeme to muset posunout, jak psal už Honza, už kvůli "mobilním" návštěvníkům.

Re: GTA.cz – co byste chtěli nového?

Napsal: úte 08. kvě 2018 17:55:56
od GROO
No, já nevím, ale jsem tady z 95% na mobilu a nemám s webem nejmenší problém...