Datum vydání GTA VI

Zde můžete diskutovat o možném nástupci GTA V.
Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Datum vydání GTA VI

Příspěvek od GROO » úte 15. zář 2020 7:45:53

Vůbec to neřeš, jsou to jen spekulace. A spekulace jsou jen něčí domněnky. A domněnky jsou jen něčí představy. A něčí představy jsou něčí sny. A něčí sny jsou jen zbožná přání. :lol:
Nic se oficiálně neví a ještě dlouho ani vědět nebude(i když, podle toho článku už GTAVI přes měsíc hrajeme ;) ).
Na světě je taková spousta lidí, že se určitě někdo svými představami trefil do budoucí podoby GTAVI ale to je tak všechno. Na hře se určitě dělá, ale R* je tajemnější, než hrad v Karpatech, takže dokud v R* někdo neusoudí, že je čas něco ukázat, tak se prostě nic neobjeví.
A tyhle články? Škoda číst. Jen omílají obecné, nic neříkající bláboly, protože nemají co psát a protože jakýkoliv titulek s GTAVI hrozně táhne.
Mimochodem, před několika lety proběhla na jednom nejmenovaném serveru anketa "O čem by mohlo být GTAVI" a já tam tehdy napsal, že bych chtěl prostředí US-Mexiko a příběh o drogových kartelech pronikajících do USA, o drogových válkách a o nelegálních přistěhovalcích proudících z Mexika(bylo to v době kandidatury Trumpa, když amíkům sliboval postavení zdi proti imigrantům na americko-Mexické hranici) protože to bylo docela aktuální politické téma. A Mexiko je nejčastější spekulace, takže jsem se docela trefil... :lol: 8-)

Gono
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 14. zář 2020 19:54:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Datum vydání GTA VI

Příspěvek od Gono » úte 15. zář 2020 12:02:44

GROO:
To je asi fakt :D
Každopádně to Mexiko bych si přál nejvíc. Bylo by to úplně jiný než dosavadní díly.

Odpovědět