Problém z gta 5

Vše o GTA-Forum.cz
Odpovědět
mCOrDos
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. čer 2023 9:36:24
Kontaktovat uživatele:

Problém z gta 5

Příspěvek od mCOrDos » stř 07. čer 2023 9:45:30

Caute chcel by som sa spýtať ohľadom toho že som si kúpil gta všetko išlo v poriadku potom po týždni začalo sekať až tak že ho nešlo zapnúť a teraz sa dá zapnúť ale wifi speed test ukazuje 8ms download a aj keď vypnem hru tak ukazuje rovnako ale keď restartnem pc tak už znova naskočí pôvodný .
Neviem si s tým rady už som bol aj ta susedom ktotry je itckar ale stále nič
Chcel by som sa spitat že ci si to gtacko nemohlo niečo prednastavit v systéme keď to teraz robí
Notebook mám : Lenovo legion 5 pro
Ryzen 5 5600h
Rtx 3060 6gb
16 gb ram
Budem rad za každú radu

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z gta 5

Příspěvek od GROO » pát 09. čer 2023 21:15:03

mCOrDos píše: stř 07. čer 2023 9:45:30 ...wifi speed test ukazuje 8ms download...
Co tím přesně myslíš. Upload a download se udává v Mb/s a 8ms by mohl být ping, tj odezva při komunikaci mezi ntb a serverem. Pokud je to ping, tak je velmi slušný. Pokud by se tedy nejednalo o překlep a nemyslel jsi 8Mb/s. To je na hraní GTAO poměrně dostačující.
mCOrDos píše: stř 07. čer 2023 9:45:30 ...keď vypnem hru tak ukazuje rovnako ale keď restartnem pc tak už znova naskočí pôvodný .
Mám to chápat tak, že máš nějaký net(dejme tomu 250Mb) a on ti po zapnutí GTAV spadne na 8Mb? S tím jsem se teda nesetkal.
mCOrDos píše: stř 07. čer 2023 9:45:30 ...ci si to gtacko nemohlo niečo prednastavit v systéme keď to teraz robí
To si nemyslím, tak mocné zase není, ale napadlo mne, jestli nemáš narušený soubor settings.xml v dokumentech. Je ve složce Rockstar Games/GTA V/settings. xml zkus ho přejmenovat třeba na settings1.xml a pak znovu spustit hru. Pokud to nepomůže, zkus zapnout R*launcher a nahoře vpravo klikni na settings. Potom klikni vlevo v instaled games na GTAV a napravo klikni na Verify integrity. Launcher ti zkontroluje celou hru a pokud mu bude něco vadit, tak si to z netu stáhne a opraví to. Trvá to docela dlouho, tak trpělivost, několik minut určitě.
Pomohlo něco z toho?

Odpovědět