Stránka 1 z 1
Tsunami
Napsal: ned 14. zář 2025 12:22:07
od huhto
Dobrý den,potřeboval bych poradit.Z tehle stranky jsem si stahnul mod Tsunami,udělal jsem vše podle navodu,ale nevim jak to tsunami ve hře vyvolat,děkuji za pomoc
Re: Tsunami
Napsal: úte 16. zář 2025 11:01:57
od GROO
Dobrý den, mody do GTAV nepoužívám(a nikdo jiný tu asi jen tak neodpoví), takže netuším, ale většinou bývá u modu Readme a tam bývají tyto informace uvedené. Pokud ne, zkusil bych vyhledat nějaké video na YT, které se tím konkrétním modem zabývá.
EDIT: Na netu jsem pohledal a přijde mi, že se to má spustit samo. V podstatě to jen mění velikost vln v souboru water.xml.
Vložil jste soubor správně na určené místo? Mělo by to napsat hlášku, jestli chcete původní soubor přepsat.
A teď mne napadlo to hlavní, vypnul jste si internet než jste zapnul hru? Bez toho to fungovat nebude, hra si při spuštění hlídá integritu souborů a jakmile zjistí jakoukoliv nesrovnalost, nebo úpravu souborů hned si ten soubor stáhne znovu nový. Tomu se zabrání právě odpojením internetu.
Pomohlo to?